Путін змінює риторику щодо Зеленського: дві цитати

Президент України Володимир Зеленський хоче змінити ситуацію в своїй країні на краще, і для цього вже зроблені певні кроки. Про це заявив російський лідер Володимир Путін на пленарному засіданні форуму «Росія кличе!».

Президента РФ запитали, які у нього стосунки із Зеленським.

«Ніяких. Я його не бачив ніколи, ми не знайомі, розмовляли тільки по телефону. Але я вважаю, що він щира людина, яка хоче змінити ситуацію в Україні на краще. Наприклад, реальні кроки по розведенню сил і засобів в Донбасі були зроблені », – відповів Путін.

Він також висловив надію, що повернення українських військових в «сірі зони» в Донбасі не буде, як і перегляду мінських угод.

Читати також:  Офтальмолог, або Хто шукає любов в очах Путіна

П’ять місяців тому, 20 червня, під час прямої лінії з Володимиром Путіним прозвучало запитання із соцмережі «ВКонтакте» (забороненої в Україні). Його автор запропонував російському президенту зробити перший крок в спілкуванні із Зеленським, який недавно став главою України і поки ще недосвідчений в політичних справах. Тоді риторика Путіна була дещо іншою.

«Він талановита людина. Я пам’ятаю його виступи на КВН в Москві десь у 2000-х роках. Все це було талановито і смішно. Але те, що ми зараз бачимо, це не смішно. Це не комедія, це трагедія. Якщо вже він опинився в тому місці, де знаходиться, то потрібно проблеми вирішувати», – так тоді висловився Путін.

Читати також:  Путін вимагає розведення сил по всьому Донбасу і якнайшвидше

Президент РФ, зокрема, розкритикував Зеленського за те, що той не хоче вибудовувати діалог з сепаратистами в ДНР і ЛНР. «А як тоді вирішувати цю проблему. Як вирішувати, коли немає прямого діалогу? »- підкреслив він.

Нагадаємо, що зустріч лідерів держав в Нормандському форматі запланована на 9 грудня 2019 року.

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up