Офіцер армії США розповів про пропозиції стати міністром оборони України

Офіцер армії США розповів про пропозиції стати міністром оборони України

Співробітник Ради національної безпеки США лейтенант-полковник Олександр Віндман на слуханнях в конгресі в рамках імпічменту Дональда Трампа заявив, що влада України тричі пропонувала йому обійняти посаду міністра оборони.

За словами Віндмана, такі пропозиції були озвучені під час його поїздки на церемонію інавгурації Володимира Зеленського в складі української делегації

Ці пропозиції надходили від секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Данилюка, який займав на той момент зазначену посаду.

“Я американець, – заявив Олександр Віндман у Конгресі. – Я приїхав в цю країну малюком, і я миттєво відкинув ці пропозиції”.

Читати також:  Ердоган викинув листа президента США. Трамп писав йому: "Не будь дурнем!"

За словами Віндмана, він одразу відмовлявся від пропозицій, а після прибуття в США доповідав про них керівництву.

Але, як заявив сам Данилюк в інтерв’ю The Daily Beast, ці пропозиції були жартом.

“Це явно був жарт. Ми обидва посміхнулися і посміялися”, – заявив колишній секретар РНБО, при цьому пригадавши лише один раз, коли він обговорював з Віндманом це питання.

Читати також:  "США захищає Європу, а вона - торгує з Росією". Трамп жорстко розкритикував ЄС і НАТО під час зустрічі у Брюсселі

Віндман має українське походження – його сім’я іммігрувала в США, коли йому було чотири роки.

Процедура імпічменту Трампа була розпочата через його розмови з Володимиром Зеленським, в яких він просив відновити розслідування проти української фірми, в якій працював син його політичного конкурента Джозефа Байдена.

На закритій частини слухань у рамках імпічменту співробітники Держдепартаменту свідчили, що радники Трампа регулярно неформально втручалися в українські справи.

471 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up