На Донбасі провели масштабні танкові навчання

На Донбасі провели танкові навчання резервістів

У районі відведення важкого озброєння на Донбасі відбулися навчання загальновійськового резерву окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ.

Деталями про хід навчань поділилися на сайті Міністерства оборони України.

У інформації уточнюється, що за легендою навчань, противник нібито продовжує збройний конфлікт на Донбасі уздовж лінії фронту.

“В одному з населених пунктів він зосереджує основні сили і знаходиться в готовності перейти в атаку. Згодом противник намагається прорвати оборону першого ешелону наших військ проходом через мінні загородження силами танкового батальйону. Далі він продовжує наступ і закріплюється на вигідному рубежі”, – йдеться в повідомленні Міноборони.

Читати також:  Росія проводить масштабні військові навчання в Криму

Згідно з інформацією, за сигналом тривоги в район зосередження відправляються резерви бригади. Підрозділи проводять підготовку техніки до застосування, виходять на вогневий рубіж і наносять максимальне вогневе ураження противнику, який настає. Уже після закінчення контратаки відбувається відновлення військ для оборони переднього краю.

За словами заступника командира окремої механізованої бригади у цей час загальновійськові резерви з’єднання складаються з танкових і протитанкових артилерійських підрозділів.

“Під час заняття відпрацьовані вихід танкових підрозділів на вогневий рубіж і стрілянина з закритих вогневих позицій, а також подолання мінно-вибухових загороджень. Зокрема інженерно-саперні підрозділи бригади відпрацьовували дії на мінних полях під час наступу”, – зазначив офіцер.

На Донбасі провели масштабні танкові навчання

Спочатку бригадні сапери відпрацювали розмінування протитанкової ділянки місцевості, щоб пройти його бронетехнікою. Далі були відпрацьовані дії із зарядом розмінування ЗРП “Стежка”. Цей спосіб використовують, коли під час наступу треба створити для особового складу прохід через мінно-вибухові загородження.

Читати також:  США і Південна Корея проводять військові навчання біля берегів КНДР

“Під час навчань, насамперед, відпрацьовані мобільність, швидкість дій і взаємодія підрозділів. Тренуванню резервів у з’єднанні приділяється багато уваги, тому подібні заходи проводяться, як мінімум, раз на місяць як вдень, так і вночі”, – резюмували у відомстві.

439 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up