Вчителів у майбутньому можуть перевести на роботу по контракту

Міністерка освіти Ганна Новосад заявила, що з часом учителів можуть перевести на контрактну основу роботи.

Про це вона сказала в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

“В ідеалі з часом взагалі маємо перейти на контрактну основу роботи вчителів, де дуже чітко описуються обов’язки усіх сторін і права усіх сторін. Вчитель за бажанням може укладати контракт зі школою. Але що стосується якісного викладання, то дуже складно прописати до деталей у контракті, що ти маєш викладати на уроці. Як на мене, питання того, наскільки якісно і цікаво викладає вчитель – це також фактор постійного професійного зростання і підвищення кваліфікації вчителя. Ми насправді маємо побудувати таку систему, яка б їм давала можливості це робити”, – сказала Новосад.

Читати також:  Новосад відмовляється працювати в новому Кабміні

За її словами, багато нарікань на вчителів з’являються, зокрема, тому що у них немає доступу до сучасних професійних методик викладання, до сучасного змісту, який змінюється.

Також Новосад зазначила, що потрібно аби у вчителів була можливість через неурядові організації і приватні ініціативи, які займаються промоцією освіти, підвищувати свій фаховий рівень і отримувати нові і сучасні навички.

Читати також:  "Проводжу нараду з міждународним банком". Черговий "слуга" засвідчив свою безграмотність

Раніше Новосад заявила, що в Україні більше вчителів, ніж потрібно. особливо – у сільській місцевості.

584 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up