У Львові хочуть підвищити плату за паркування

Львівська міська рада має намір поділити Львів на п’ять зон паркування та підвищити тарифи на цю послугу.

Таку пропозицію сьогодні обговорювали під час засідання комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради.

– Пропонується створити чотири зони паркування та додатково спеціальну зону, куди входитиме аеропорт та залізничний вокзал, – пояснила директор департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірина Кулинич.

Читати також:  На частині вулиць у Львові заборонять паркуватися

Отож, плату за паркування в першій зоні паркування у Львові пропонують збільшити з 20 гривень до 40 за годину, у другій з 5 гривень до 25. А також створити третю зону, де година паркування коштуватиме 15 гривень, та четверту, де можна буде запаркувати авто за 5 гривень на годину. Крім того залишити авто біля аеропорту або залізничного вокзалу коштуватиме 40 гривень на годину.

Читати також:  У Львові збільшили плату за паркування авто

Водночас, міська рада Львова пропонує дозволити безкоштовне паркування особам, які мешкають у центрі міста, з 19.00 до ранку у будень, та цілодобово у вихідні і свята.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, штрафи за порушення правил паркування у Львові поповнили міський бюджет на 10 млн гривень.

290 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up