На окупованій Макіївці зафіксували масове отруєння питною водою

У кав’ярнях, де отруїлися люди, персонал не проходить обов’язкового медогляду, – санітарний лікар

Протягом року у 22 закладах громадського харчування Львівської області отруїлося 266 осіб. З них 62 дитини. Це – багато. Для порівняння: два роки тому було лише 17 випадків отруєнь.

Про це сьогодні, під час апаратної наради у Львівській обласній державній адміністрації, повідомив начальник Головного управління державної служби України з питань безпечності продуктів та захисту споживачів у Львівській області Євген Баркет.

За його словами, через згадані отруєння поліція області відкрила 12 кримінальних проваджень. Також власників кав’ярень оштрафували загалом на понад одну тисячу гривень.

–  Ми алярмово перевірили 123 заклади громадського харчування. І у 121 виявили порушення. При цьому у всіх них зафіксували однакові порушення, – зауважив він.

Директор ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Роман Павлів додав, що основна причина отруєння клієнтів кав’ярень та ресторанів – недотримання санітарної грамотності власниками закладів.

– Всі розслідування показують, що персонал не знає, як дотримуватися технологічних режимів, гігієни, утримувати в чистоті заклад, як проводити дератизацію. Таке враження, що працівники не проходять медоглядів. Вони йдуть до лікарів уже під час проведення розслідувань, коли вже епідслужба змушує їх це зробити. Хоча цих осіб не можна допускати до роботи без проходження медоглядів. У мене таке враження, що їх набирають з вулиці, аби було кому виконувати роботу, – зазначає він.

Нагадаємо, що останнє масове отруєння сталося у Новояворівську, де після весілля до лікарні потрапило 24 особи.

407 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up