Громадські активісти запідозрили владу у розкраданні львівської бруківки

Громадські активісти запідозрили владу у розкраданні львівської бруківки

На початку жовтня у центрі Львова розпочали ремонт вулиці Корнякта, який планують завершити до кінця цього року.

За інформацією Галицької районної адміністрації, роботи з ремонту вулиці Корнякта виконує ТзОВ «Вельт Капітал». Вартість робіт, згідно з укладеною угодою, становить 2,9 млн грн.

До редакції ЛІП Syla.News звернувся, Петро Байса, голова ГО «Збережеш бруківку – збережеш Львів» з інформацією, що стару «австрійську базальтову бруківку» вивезли з вулиці Корнякта, а на її місце вже стелять «кам’яну німецьку», гіршої якості.

«Ми зараз знаходимось на вулиці Корнякта, яка за моїми підрахунками вже 61 вулиця, а насправді назбирається 70-80 вулиць, де була вкрадена бруківка – «австрійська базальтова». Буквально ще тиждень тому тут була бруківка, ось раптом комусь захотілось тієї австрійської. Вони нагло її здерли», – обурюється Петро Байса.

Читати також:  "Чи доречні феєрверки у країні, в якій триває війна?" - опитування

Він допускає, що бруківку могли вивезти, бо під час проведення археологічного нагляду на вул. Корнякта археологи виявили давнє склепіння та рештки мурованої затинькованої стіни.

На його думку, це не є достатньою причиною для вивезення бруківки, бо майже весь центр міста має стародавні фундаменти.

Він вважає, що в Австрії такого б не допустили, а винні були б покарані.

На місці проведення робіт зараз працює бригада. Виконроб Галицького шляхо-ремонтного підприємства Ігор Патр прокоментував журналістам ЛІП Syla.News ситуацію з вуличним покриттям.

Читати також:  Львівські трамваї не їздитимуть на залізничний вокзал

«Бруківка забиралася, тому що робилися всі підземні комунікації. Підключалася каналізація – ринви. Зараз вся бруківка повертається на місце. Вона лежала на піску, а зараз ми вкладаємо її в цементно –піщаний розчин», – розповів виконроб.

Він додав, що задіють не всю бруківку – «частина повернеться в Галицьке шляхо-ремонтне підприємство і буде укладена на інших дорогах».


Нагадаємо, що у Львові не вперше виникають запитання у його мешканців щодо якості львівської бруківки.

Раніше вже у Львові відбувались пікети громадських активістів щодо збереження львівської бруківки від незаконного розкрадання відбувся під стінами ЛМР.

951 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up