Зеленський

Єрмак – куратор Зеленського від президента РФ – Піонтковський

За півроку президентства Володимира Зеленського Україна втратила підтримку Заходу, звівши нанівець свої зовнішньополітичні позиції, напрацьовані до цього за останні роки. Це може бути пов’язано з роботою на інтереси Росії деяких представників нової української влади.

Про це заявив аналітик Андрій Піонтковський, який сьогодні проживає у США, повідомляють Факти.

Піонтковський в якості доказів своїх висновків наводить такі приклади як повернення Росії в ПАРЄ, з якої свого часу її вигнали за анексію Криму; демонстративне запрошення Емманюелем Макроном Путіна в Брегансон напередодні саміту G7; спробу президента США Дональда Трампа заморозити військову допомогу Україні і його енергійну кампанію щодо повернення Путіна в G8, затвердження “Північного потоку-2”.

За його словами, деякі ключові фігури нової української команди явно не працюють на Україну.

Таку інформацію в Конгресі США нібито озвучили відомі американські дипломати, які працювали в нашій країні. Йдеться про спробу їхнього “вербування” одним із парламентерів президента Зеленського, якого політолог називає “тіньовим міністром закордонних справ”, Андрієм Єрмаком.

“Вербування відбувалось за класичним кремлівським темником із довірчим додаванням особистісного “оживляжу”. Пан кінопродюсер показував дипломатам фотографії своїх нібито близьких родичів, начебто загиблих у війні на Донбасі, і ледве стримуючи скупу чоловічу сльозу, нападав із прокльонами на “кривавого баригу Порошенка”, який розв’язав цю братовбивчу війну”, – пише Піонтковський.

Читати також:  "У кожного гаранта своя Йолка". Зеленський відгороджується від активістів катком

Політолог дорікає Єрмаку в надмірній активності не на користь України.

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак

“Це він підписав 12 липня від імені української держави той самий протокол радників “нормандського формату”, за яким Україна вперше взяла на себе односторонні принизливі зобов’язання щодо покірного руху в бік свого приєднання до ОРДЛО”, – стверджує експерт.

Крім того, за словами політолога, Єрмак особисто написав текст заяви, яку Зеленський мав зачитати 15 вересня на CNN.

Піонтковський вважає, що Єрмак – куратор Зеленського від російского президента.

«Він так упевнений у своїй безкарності, що 14 листопада, коли в Раді вже почалося розслідування його багатогранної діяльності, він відкрито зустрічався з відомим лобістом Путіна-Трампа Б. Ланза, який в 2018 році домігся зняття американських санкцій з одного з гаманців Путіна Олега Дерипаски», — пише політолог.

За його оцінками, зовнішньополітичні позиції України до весни цього року були виключно міцними. Російська агресія різко засуджувалася провідними країнами Заходу. Щодо Росії діяли політичні та економічні санкції. На той момент спецпредставник США Курт Волкер наполягав на позиції, що не може бути й мови про перехід до політичного порядку денного без виведення Росією своїх військових і озброєнь з території окупованого Донбасу і передача Україні контролю за її кордоном.

Читати також:  Зеленський переконав свою маму, щоб вона не виходила з дому

“Нікому і в голову не приходило тоді докоряти Україні як поганому школяру якимись невиконаними домашніми завданнями, ставити в куток, змушувати жалібно виправдовуватися і покірно доповідати про виконання чергових російських хотілок”, – зазначає експерт.

Протиставлення в українському медіапросторі так званої партії миру— команди Зеленського — партії війни (колишньої влади України), вважає політолог, постійно підігрівається провідними українськими телевізійними каналами, які контролюються кумом Путіна Віктором Медведчуком і гаманцем «колективного Зеленського» Коломойським, який пропонує Путіну всю Україну оптом за $ 100 млрд.

Піонтковський також підкреслює, що подібна політика зіграла на руку впливовим силам на Заході, які тільки і чекали будь-якого приводу і приводу, щоб «здати» Україну агресору. І при цьому отримати бонуси від фінансових чи геополітичних угод з кремлівським диктатором.

437 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up