Частині Львова на 2 дні зменшать об’єм подачі води

У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на магістральному водогоні діаметром 1200 мм ʺСтрий — Львівʺ в районі с. Верчани, ЛМКП ʺЛьвівводоканалʺ попереджає про зменшення об’єму подачі води до міста.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Завтра, 19 листопада, з 09.00 год і до 18.00 год 20 листопада водопостачання здійснюватиметься з пониженим тиском та за скороченим графіком у Франківський район, центральну частину міста і прилеглі до неї житлові мікрорайони Шевченківського району, житловий масив ʺБроньоваʺ, частину житлового масиву ʺСихівʺ (пр. Червоної Калини, вул. Довженка, вул. Чукаріна, вул. Хуторівка і прилеглі до них вулиці), житловий мікрорайон ʺНовий Львівʺ, Залізничний район, обмежений вулицями Городоцька — Чернівецька — Залізнична — Б.Міхновських.

Читати також:  Частина Львова залишилась без води

Відновити стабільне водопостачання у повному обсязі заплановано з 18.00 год 20 листопада.

ЛМКП ʺЛьвівводоканалʺ просить створити необхідний запас води, сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт.

386 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up