20 листопада у Львові увімкнуть сирени

20 листопада у Львові увімкнуть сирени

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 листопада 2019 року в період з 14:50 год. до 15:00 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської ОДА проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту.

Будуть увімкнені електросирени.

Уривчасте звучання електричних сирен означає “УВАГА ВСІМ!”. Почувши зазначений сигнал негайно увімкніть радіоточки проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в ФМ діапазоні на частоту 103,3 МГц, а телеприймачі перемкніть на канали:

  • ефірного телебачення “Перший Західний” (57 канал);
  • ефірного телебачення “UA: Львів”,
    та прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.
Читати також:  Сьогодні у Львові лунатимуть навчальні сирени

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовувати не потрібно. мешканців міста просять зберігати спокій.

Також, для визначення рівня озвучення електросиренами території міст обласного значення та районних центрів проводитиметься електронне опитування мешканців області.

Доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15:00 год. 20 листопада до 24:00 год. 30 листопада поточного року.

Читати також:  Сьогодні у Львові лунатимуть навчальні сирени

Запрошуємо усіх долучитись до перевірки!

336 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up