ОРДЛО треба перетворити на Дике Поле – політик

Україна повинна відселити з території ОРДЛО своїх прихильників і перетворити Донбас на “дике поле”, тому що замороження конфлікту неможливе.

Про це заявив колишній представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний в ефірі “Обоз ТБ“.

“Для того, щоб відбулася заморозка, треба мати локальний територіально закритий конфлікт, як у Придністров’ї, Нагірному Карабасі. Тут заморожування не відбувається, тому що щодоби йдуть постачання зброї, боєприпасів, і при цьому йдуть накази стріляти”, – підкреслив Безсмертний.

За його словами, треба було пропонувати програму відселення жителів “ЛДНР”, які виступають за Україну. Якщо б люди відмовилися, на відпрацювання відносин з Донбасом пішло б 25-30 років. Для того, щоб налагодити систему “вугілля за воду” або “вугілля за продукти” також потрібно було б знайти країну-посередника, тому що Україна не може вести торгівлю з ворогом.

Читати також:  АТО: один військовий зазнав поранення, четверо отримали бойові травми

Безсмертний зазначив, що на сьогоднішній день потенціал озброєння і техніки у бойовиків на рівні Франції та Німеччини, тому ні про яке замороження конфлікту не може йти мови і залишається тільки перетворити ОРДЛО на “дике поле”.

“П’ять років уже йде війна, нас розділяють тисячі жертв, треба це пропустити через себе і зрозуміти, що ви ведете розмову з тими, хто стріляв у ваших рідних, близьких, друзів”, – констатував політик.

Читати також:  АТО: бойовики продовжують обстріли, двох військових поранено

Він додав, що вважає політиків, які говорять про можливість закінчити війну за два тижні або за півроку, божевільними або такими, що не розуміють, з чим вони мають справу. Крім того, Безсмертний упевнений, що балканський варіант мирного врегулювання також не підходить для України через те, що на Балканах вибух не відбувається лише тому, що ООН і ОБСЄ постійно вливають туди гроші.

Безсмертний резюмував, що Україні час вчитися жити з тим, що “включена машина, яка буде кровоточити” і почати облаштовувати своє життя, вибудовуючи відповідну систему роботи.

680 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up