Милованов

Міністр Милованов: Курив марихуану, щоб придумати дисертацію

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов зізнався, що під час написання дисертації пробував марихуану.

Так, зокрема, в інтерв’ю телеканалу “Прямий” він розповів, що в Україні наркотики не пробував, але у США курив марихуану.

“Ні, я не курю нічого… Скажу вам чесно: сигарети я курив 7 разів у житті. Це коли мене “на слабо” брали в школі”, – розповів міністр.

Він наголосив, що той період у нього пройшов, а що стосується марихуани, то її в Україні ніколи не пробував, хоча це було не складно.

Читати також:  В уряді визнали катастрофічне падіння промислового виробництва

“А ось знаєте, де я її курив і тільки там? Це коли в аспірантурі був на докторській. Всі американці курять, а хто докторанти – вони просто курять марихуану нон-стоп. І там мені дали… Тільки в той період, коли мені потрібно було придумати дисертацію”, – зазначив Милованов.

Міністр поділився, що враження вона на нього не справила.

“Воно якось не йде мені… Може, я неправильно якось курю – що курив, що не курив. Може, вони мене обманювали, просто мені насипали тютюну… Може, я якось реагую по-іншому. Я навіть кави не п’ю, хоча всі вчені сидять на каві. Я тільки чай п’ю”, – заявив Милованов.

Читати також:  Міністр економіки погодився з Коломойським, що він - дебіл

У 2001 році Тимофій Милованов отримав ступінь магістра економіки в університеті Вісконсіна в Мадісоні (США), і там же в 2004 році отримав ступінь доктора філософії з економіки.

520 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up