Сивохо і Зеленський

Сивосі радять повернутися жити в Донецьк

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо образив і розлютив українців своїм новим постом в соцмережі. У ньому відомий своїми “ватними” поглядами чиновник запропонував повернути “ментально” в Україну жителів Донбасу.

Свої пропозиції Сивохо виклав на сторінці у Facebook, зазначивши, що метою нинішньої влади є діалог і примирення людей.

“Для цього нам потрібно повернути людям похилого віку пенсії, знайти спосіб, як компенсувати збитки по зруйнованому і втраченому житлу через збройний конфлікт на Донбасі, 140 000 дітей, які народилися на непідконтрольній території (Донбас і Крим), повинні отримати українські документи, спростити порядок перетину КПВВ і створити нормальні людські умови на пропускних пунктах, змінити інформаційну політику. Позбутися штампів “свої-чужі, сепари-укри”, – повідомив Сивохо.

Читати також:  Ветеран до Сивохи: Я вас вважаю зрадником і ворогом України

Линия соприкосновения. ❗️Только так она должна называться. Как восстановить нарушенные права людей, разорванные связи и…

Опубліковано Сергеєм Сивохо Четвер, 14 листопада 2019 р.

Своїми ідеями радник секретаря РНБО спричинив хвилю обурення.

“За повернення полонених, ані слова. За пошук безвісті зниклих, ані слова. Одне питання, хоча б один раз були на похоронах захисника України? Посидіть в окопі “разом зі своєю командою”, під артою та снайперським вогнем, може більш поступова інтеграція буде. Ви не українців повертаєте, а шлунки яким пофігу який прапор над ними”, – пишуть в коментарях до посту.

Читати також:  Президент Зеленський у Ризі замовчує останні втрати на фронті

“Я вибачаюсь, запитаю ще раз! Ви точно радник РНБО України? Ви з Марсу! 6 років прохохотали, тепер будете отаке пороть? Ви взагалі розумієте що ви пишете і говорите?! Та ви зрадник українських інтересів!”, – відреагували на пост в мережі .

“Для якнайшвидшого вирішення проблеми пропоную пану Сивосі переїхати жити до рідного Донецька”, – пишуть українці.

657 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up