В'ятрович планує змінити дати заснування окремих міст України

“Слуги” не пускають В’ятровича до Ради – Парубій

Напередодні ЦВК офіційно зареєструвала Володимира В’ятровича народним депутатом і передала ці документи до Верховної Ради. Однак спікер Дмитро Разумков зумисне не приводить до присяги нового депутата, заявляє депутат Андрій Парубій.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Згідно закону, наступна дія має бути тільки одна – приведення до присяги народного депутата Володимира В’ятровича. Це формальна річ, яка виконується автоматично після того, коли документи надходять у Верховну Рад уУкраїни. На жаль, керівництво Верховної Ради і голова Верховної Ради на мої звернення і прохання відмовляється оголосити про приведення присяги В’ятровича, апелюючи до того, що не знайшли документи. Я авторитетно стверджую, що документи від ЦВК знаходяться у Раді і вважаю дану позицію виключно політичною від тих людей: “Слуг народу” і команди Зеленського, які вважають, що мова, на їхню думку, – це маніпуляція, армія – це маніпуляція. Це намагання сьогодні позбавити права В’ятровича приступити до своїх обов’язків як обраного народного депутата”, – заявив Парубій.

Читати також:  На Львівщині хочуть заборонити торгівлю у неділю

Він публічно звернувся до керівництва парламенту та особисто спікера Разумкова щодо невідкладного приведення до присяги Володимира В’ятровича.

“Вони кричали на попередньому засіданні, що не допустять його в Раду. І сьогодні вони намагаються втілити в життя своє сумнівне гасло”, – заявив Парубій.

За його словами, президентська політсила намагається ще на 15-17 днів відтягнути момент, коли В’ятрович стане депутатом, адже наступне засідання Верховної Ради відбудеться лише 2 грудня.  

Читати також:  «Вибори «П» - другий тур президентства, Альфа Джаз Фест і заборона голосувати у рубриці «Білі комірці»
828 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up