ферма для майнингу біткоїнів

На Львівській залізниці майнили біткоїни

Департамент безпеки “Укрзалізниці” разом з правоохоронцями виявив на Львівській залізниці майнінговую ферму криптовалюти (біткоїни), що працювала на електроенергії компанії.

За словами директора департаменту економічної та інформаційної безпеки УЗ Олега Назарука, її організували співробітники філії, повідомляє сайт ЦТС.

“Під час огляду приміщення, де знаходилася так звана ферма, виявлені понад 100 одиниць комп’ютерного обладнання, що здійснювали генерування біткоїнів. Зазначена техніка була підключена до електромережі” Укрзалізниці “. Орієнтовна сума збитків з початку року – 1 млн грн”, – заявив Назарук.
0001

Читати також:  У листопаді зазнають змін розкладу 5 електропотягів Львівської залізниці

В “Укрзалізниці” підкреслюють, що, відповідно до закону “Про Національний банк України”, випуск та обіг криптовалюти на території України заборонено.

Матеріали перевірки направлено до Тернопільського відділення поліції ГУ НПУ в Тернопільській області. За результатами перевірки порушено кримінальне провадження.

374 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up