Вітрина змінила моє життя, – історія успіху імперії одягу «Rose Tailor» Романа Даниліва (відео)

Про історію успіху імперії одягу «Rose Tailor» та майстерні індивідуального пошиття для чоловіків розповів засновник бренду Роман Данилів.

Про ідею створення, концепцію і кредо «Rose Tailor» а також досвід становлення бізнесу у fashion-індустрії Роман Данилів розповів в інтерв’ю журналістам інформаційного агентства “Syla.News”. Він пояснив, чому якісні костюми можна пошити лише з брендових англійських та італійських тканин, а також, які деталі найважливіші під час роботи з елітними матеріалами.

https://www.facebook.com/Rose.Roman.Danyliv/
facebook.com/Rose.Roman.Danyliv/

Окрім того поділився курйозами, які виникали під час роботи з клієнтами та секретами спілкування з найуспішнішими чоловіками, які мають власне сформоване бачення стилю та краси.

Серед найцікавішого Роман Данилів також розповів про найдорожчі костюми з вовни вікуньї, дав рекомендації чоловікам, які хочуть пошити якісний одяг на замовлення, «робочі» рукавні петлі, ім’я клієнта на внутрішній частині піджака, англійські ґудзики, італійське взуття, а також про те, як змінилася імперія одягу «Rose Tailor» за десятиріччя  своєї діяльності.

1126 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up