Ветерани – Зеленському: Вимагаємо розпочати слідство щодо Коломойського

“Рух Ветеранів України” офіційно звернувся до президента Зеленського із проханням відреагувати на заклик олігарха Ігоря Коломойського щодо встановлення миру із країною-агресором.

Відповідне звернення з’явилося на сторінці “Рух Ветеранів України” у Facebook.

“В інтерв’ю виданню NY Times, Ваш (як Ви неодноразово заявляли) друг Ігор Коломойський зробив заяви, які підпадають під статтю 111 УК «Державна зрада». Закликав до миру з країною-агресором та нашим особистим ворогом Російською Федерацією та висловлював бажання стати під прапор якогось ”нового Варшавського договору”, – йдеться у тексті публікації.

Читати також:  АТО: збройні формування 16 раз порушували режим тиші

Також зазначається, що після виходу зазначеного інтерв’ю пройшло вже достатньо часу, але реакції влади на таку гучну заяву Коломойського не було жодної, що не є прийнятним для ветеранської спільноти та проукраїнського населення України.

З огляду на це ветерани вимагають від президента Зеленського наступного:

1. Зробити офіційну заяву щодо заяв І. Коломойського та дати належну оцінку його словам.

2. Доручити відповідним органам розпочати слідство за ст. 111 «Державна зрада» щодо цього випадку.

3. Законодавчо затвердити вектор руху нашої Держави до НАТО та ЄС.

Читати також:  Канаду закликають очолити миротворчу місію ООН на Донбасі

“Ми, ветерани російсько-української війни вважаємо неприпустимим будь які загравання з нашим ворогом та зробимо все, щоб це стало неможливим для будь кого з тих, хто знаходиться на нашій території – Українській землі, незалежно від громадянства та статусу!”, – зазначили ветерани.

Нагадаємо, що мільярдер Ігор Коломойський закликав Україну відмовитися від фінансування Міжнародного валютного фонду. Він запропонував замінити допомогу МВФ кредитами від Російської Федерації.

964 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up