У СБУ пояснили, чому впустили в Україну російського пропагандиста

Служба безпеки України пояснила, що російський пропагандист Борис Корчевніков зміг безперешкодно відвідати Київ через закінчення терміну заборони на в’їзд в країну.

Про це йдеться у відповіді СБУ на запит народного депутата від «Європейської солідарності» Олексія Гончаренка.

За інформацією спецслужби, у 2014 році Корчевнікову заборонили в’їзд в Україну терміном на п’ять років. У жовтні термін заборони закінчився, і російський пропагандист не упустив можливості приїхати в Київ.

Читати також:  Свалявський депутат керував рекетирами

У СБУ додали, що за останні роки не було виявлено фактів вчинення Корчевніковим дій, які можуть завдати шкоди національній безпеці України.

«Мабуть медалі «За заслуги перед Вітчизною» з рук Путіна і брудної пропаганди кожен день на росТБ про Крим і Донбас для наших правоохоронців недостатньо. Будемо тоді змінювати правила, тому що, окупантів і колабораціоністів пробачати не можна», – додав Гончаренко.

Читати також:  СБУ затримала російський танкер, який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці

Нардеп опублікував відповідь СБУ на своїй власній сторінці у Facebook:

Нагадаємо, в жовтні рупор Кремля Борис Корчевніков приїхав до Києва і відвідав Києво-Печерську лавру, де нібито має намір сприяти реставрації двох соборів і допомогти відновити лікарню святого Агапія.

282 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up