Коломойськиі і Боголюбов

Коломойський і Боголюбов покрили судові витрати Приватбанку

Колишні власники ПриватБанку олігархи Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов виплатили 10 млн фунтів стерлінгів (понад $14 млн) судових витрат за рішенням Апеляційного суду Англії та Уельсу.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Загалом Апеляційний суд зобов’язав Коломойського, Боголюбова та низку офшорних компаній, які належать олігархам, виплатити близько 10,9 мільйонів фунтів стерлінгів судових витрат ПриватБанку за суди у Високому суді Англії та Уельсу, а також за розгляд апеляції в Апеляційному суді. У банку повідомляють, що олігархи свій борг виплатили, в той час як офшорні компанії – ні.

Читати також:  Львів’янина, який застрелив двох беркутівців, судитимуть у четвер

“У той час, як пан Коломойський та пан Боголюбов вчасно сплатили свою частину зобов’язання, шість корпоративних відповідачів – англійські компанії та компанії, зареєстровані на Британських Віргінських Островах, які, як заявлено банком, є підставними та підконтрольні пану Коломойському та пану Боголюбову, – сплатили лише частину зобов’язання до встановленої кінцевої дати, та повинні будуть сплатити тепер додаткові проценти на несплачений залишок”, – повідомляють у ПриватБанку.

Читати також:  Савченко вийшла на волю, справу щодо теракту ще розглядатимуть суди

Нагадаємо, 15 жовтня ПриватБанк отримав перемогу в Апеляційному суді Англії та Уельсу у справі проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Всесвітній арешт, накладений на активи бізнесменів, збережеться.

Рішенням Апеляційного суду Англії та Уельсу, колишніх власників ПриватБанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова зобов’язали виплатити 10,9 млн фунтів стерлінгів (понад $14 млн) судових витрат.

356 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up