Андрій Єрмак

“Загиблі” на Донбасі брати помічників Зеленського насправді живі

Під час спілкування із Куртом Волкером – спеціальним представником Держдепу США з питань України – помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак(на фото) та радник-футуролог Ігор Новіков розповіли про загибель своїх родичів на війні на Донбасі й звинуватили у цьому попереднього президента Петра Порошенка

Про це лейтенант запасу ЗСУ Орест Каракевич заявив під час брифінгу у Верховній Раді, передає Еспресо.TV.

“Ми провели своє розслідування по заявах пана Єрмака і Новікова, що їхні рідні брати були вбиті на Донбасі внаслідок війни. Я одразу зайшов на сторінку до Дениса Єрмака і виявив, що він живий. Зокрема, 1 листопада цього року запостив фото Айдару. Ми з ним перетинались у 2015 році, у батальйоні Айдар він не служив. Патріотично настроєний, до нього немає претензій. На бойових завданнях не був, у складі батальйону не був. Факт – він живий”, – заявив Каракевич.

Читати також:  Лапін: Іду на допит в СБУ з приводу убієнних мирних московських граждан

За його словами, Ігор Новіков особисто написав коментар до посту Романа Кулика, що його брат живий, знаходиться у лавах ЗСУ і захищає незалежність України: “Брат, слава богу, живий та продовжує захищати Батьківщину. Вважаю, що пан Тейлор обов’язково це ще прокоментує.”.

“Факт в тому, що в обох брати цілі і неушкоджені. Виявляється, що вони збрехали у США на цю тему”, – наголосив військовий.

“Пан Єрмак вводить в оману наших міжнародних партнерів, розповідаючи, що в Україні відбувається громадянський конфлікт. Поважні дипломати посольства США Тейлор і Волкер під присягою у Конгресі дають свідчення, що радник президента України сповідує ідею, що це Україна розв’язала війну”, – додала міністерка у справах ветеранів Ірина Фріз.

Читати також:  Богдан з курорту у Туреччині розповідає про "проплачений Майдан"

Радник Зеленського з міжнародних питань Андрій Єрмак ввів в оману американських партнерів, він працює за російськими темниками, тому має піти у відставку.Ірина Фріз / Iryna Friz про російський нахил зовнішньої політики Офісу Президента 👇🏻

Опубліковано Європейська Солідарність Середа, 13 листопада 2019 р.

Все цікавіше і цікавіше. На днях пройшла інформація, що представники ОП, зокрема Єрмак і Новіков, заявили Курту…

Опубліковано Орестом Каракевичем Середа, 13 листопада 2019 р.

Раніше Конгрес опублікував свідчення тимчасово повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора. Там він переповідає слова свого колеги Волкера про те, що Єрмак і Новіков звинуватили Порошенка у загибелі або травмуванні їхніх братів на Донбасі:

“Так, посол Волкер розповів пану Єрмаку та містеру Новікову, іншому українцю, що добре було б не розслідувати діяльність попереднього резидента Петра Порошенка. Знаєте, треба йти вперед, а не переслідувати Порошенка. …  І на цьому обіді і пан Єрмак, і пан Новіков вийняли свої мобільні телефони та показали фотографії рідних родичів, один був братом, і один був двоюрідним братом, якого вбили або поранили на сході. І вони показали це Курту і мені, і вони сказали: “Порошенко відповідає за це”.”

679 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up