Опалення у Новояворівську та Новому Роздолі запускатиме «Нафтогаз України»

Через п’ять днів, тобто 18 листопада, у помешкання жителів Новояворівська та Нового Роздолу мають подати тепло.

Про це повідомила міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак.

За її словами, тільки на початку жовтня у Києві дізналися про жахливу ситуацію з опаленням у двох містах Львівської області.  

«Ситуація в містах Новий Розділ та Новояворівськ Львівської області особлива з точки зору того, що теплопостачання цих міст здійснюється від ТЕЦ, які були вилучені з приватного сектору Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) в рамках кримінального провадження.

Читати також:  Львівяни заплатять за опалення та гарячу воду за грудень менше

У серпні цього року АРМА вибрала нового управителя — ПП «Гарант Енерго-М», яке взяло на себе зобов’язання розпочати вчасно опалювальний сезон.

Але у жовтні стало зрозуміло, що управитель ПП «Гарант Енерго-М» не може виконати взятих на себе зобов’язань через велику заборгованість ТЕЦ за спожитий природний газ — 307,5 млн грн,  електроенергію — 93 млн грн та по заробітній платі – 11,0 млн грн.

Відтак Уряд розпорядженням від 6 листопада надав можливість АРМА застосувати спрощену процедуру відбору управителя – переговорну процедуру згідно Закону «Про публічні закупівлі». Завдяки втручанню Уряду, участь у відборі управителя цих ТЕЦ погодилась взяти група «Нафтогаз України», – зазначається в пресрелізі Міністерства розвитку громад та територій України.

Читати також:  У частині львівського електротранспорту поїздки стали теплішими

Наразі представники групи «Нафтогаз України» вже працюють у Новояворівську та Новому Роздолі для координації вирішення технічних питань запуску опалювального сезону та комунікації з персоналом станцій.

Сьогодні на засіданні тендерного комітету АРМА мають обрати переможця цієї переговорної процедури, розірвати договір з ПП «Гарант Енерго-М» та укласти договір з новим управителем. До кінця тижня мають бути врегульовані юридичні питання.

Нагадаємо, що школярам Нового Роздолу влаштували позапланові канікули через холоди у класних приміщеннях.

404 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up