Дмитро Ярош: Україні слід готуватися до зміни влади

Командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив, що українцям слід готуватися до того, що президент і Верховна Рада достроково припинять свої повноваження.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, Дмитро Ярош звертає увагу на те, що останнім часом все частіше спостерігаються негативні тенденції, які ведуть Україну до капітуляції. Мова йде про арешт бойових офіцерів, “злив” секретних даних слідчим ДБР, так зване розведення військ та намір Зеленського зустрітися з Путіним особисто.

Читати також:  Дмитро Ярош: З жінками воюють тільки мерзотники, пі****си та вороги України

На думку Яроша, Україні слід готуватися до зміни влади.

“Українцям, вже зараз, треба готуватися до дострокового припинення повноважень Президента та Верховної Ради. Вже зараз має формуватися об’єднаний державницький рух, формулюватися державницька ідеологія та програма дій, готуватися команда патріотів-державників, які виведуть Україну із процесу стагнації та політичної дистрофії”, – написав Ярош.

Він також додав, що наступним президентом має стати бойовий офіцер.

Читати також:  Дмитро Ярош: З жінками воюють тільки мерзотники, пі****си та вороги України

“Також, вже треба обрати кандидатуру на посаду наступного Президента України. І врешті, визначитися з Лідером, який стане Вождем процесу відродження України. Вважаю, що наступним Президентом України має стати бойовий офіцер Збройних Сил України. Головні критерії: Мудрий, Мужній, Шляхетний. Пристосуванців, дезертирів, бариг, обслугу інших держав і народів – нахрін!”, – підсумував Дмитро Ярош.

4473 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up