Олексій Гончарук

1,5 мільйона українців вже померли, не отримавши жодного прибутку від своєї землі – Гончарук

Завдання української влади – «балансувати інтереси всіх стейкхолдерів» у питанні про ринок землі, заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у Facebook.

«Ми не можемо задовольнити усіх, наше завдання – балансувати інтереси всіх стейкхолдерів (а не однієї певної групи), встановлювати прозорі правила гри і підтримати чесну конкуренцію», – заявив Гончарук.

Він наголосив, що земельна реформа – «це не про розпродаж землі», а про «відновлення справедливості та про права людини самостійно вирішувати, що робити зі своїм паєм».

Читати також:  Тимошенко переходить в опозицію - джерела

«1,5 мільйона українців вже померли, так і не отримавши жодного прибутку від своєї землі, вони не змогли навіть передати пай в спадок своїм дітям. Я не хочу, щоб така ж доля була і у майже 6 мільйонів пайовиків, у яких поки що є земля!» – зазначив Гончарук.

Нову владу обирали для змін.Ми — не старі політики, які вже вісім скликань поспіль з року в рік продовжували мораторій,…

Опубліковано Олексій Гончарук – Прем'єр-міністр України Вівторок, 12 листопада 2019 р.

13 листопада Верховна Рада розглядає в першому читанні законопроєкти про ринок землі. Першим у порядку денному йде урядовий законопроєкт «про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Народні депутати з різних фракцій подали 10 альтернативних законопроєктів.

Читати також:  Селяни обіцяють взяти владу на вила
251 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up