Терористи «Ісламської держави» почали використовувати корів в якості смертників

Терористи «Ісламської держави» почали використовувати корів в якості смертників

Терористична організація «Ісламська держава» почала використовувати корів як смертників. Про це повідомляє The New York Times.

Свідками перших спроб використання тварин для підриву стали жителі села Аль-Іслах в Іраку. Полковник поліції Галиб Аль-Атія розповів, як до околиці села підійшли дві корови, споряджені підривними жилетами. Коли вони опинилися близько до будівель, то підірвалися. У поліції уточнили, що збитки завдано виключно будівлям: постраждалих серед людей немає.

Читати також:  СБУ затримала одного з лідерів "Ісламської держави"

Аль-Атія припустив, що ІД шукає нові способи протидії через брак людей. Поліцейський пояснив, що чисельність соратників організації серйозно скоротилася після чотирирічної боротьби з іракськими і американськими військовими.

Журналісти зазначили, що це дивна стратегія, враховуючи вартість корів. Тварини дуже цінуються і можуть коштувати більше ніж 1200 доларів.

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up