розведення військ

Повзуча окупація триває – військовий експерт

Військовий експерт Олег Жданов переконаний в тому, що розведення сил на Донбасі сприяє “повзучій окупації” цих територій.

“Ми вже не повернемося на наші позиції”, – заявив він в коментарі сайту Оглядач.

За словами експерта, “на цьому тижні розпочинається розмінування мінних полів, які стояли перед нашими позиціями і прикривали їх. І починається розбирання фортифікаційних споруд на колишніх місцях дислокації наших Збройних Сил”.

“Окопи будуть засипані, бліндажі засипані. Все, що було побудовано з дерев’яних чи бетонних споруд, буде розібрано”, – додав він.

Читати також:  ЗСУ розпочали відступ з Богданівки і Петрівського

У той же час Жданов переконаний в тому, що “з того боку ніхто нічого не відводить”. “У нас немає підтверджень навіть ОБСЄ. Вони не можуть сказати, скільки і чого там відведено, тому що спостерігачів туди просто не пускають. Мінні поля перед позиціями ніхто не знімає”, – впевнений він.

Експерт констатував: “Поки що ці території ми перетворили на сіру зону”. Він вказав на небезпеку такої ситуації.

Читати також:  Поліція не виселятиме добровольців із Золотого

“У Луганську вже йдуть розмови про те, що туди треба вводити “поліцію” “ЛНР”. Практично повзуча окупація триває”, – резюмував він.

Раніше “народна рада” терористичної “ДНР” прийняла “постанову”, згідно з якою на території розведення військ в районі Петровського будуть розміщені так звані військові підрозділи, якщо там з’явиться українська поліція.

390 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up