коні

Коні не винні, – рішення міської комісії з приводу інциденту у Львові

Кінні карети знову возитимуть туристів у Львові

Таке рішення прийняла сьогодні комісія Львівської міськради з контролю за туристичнним навантаженням на громадський простір під час свого позапланового засідання.

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, члени комісії заслухали інформацію з точку зору безпеки, розвитку туризму та з позицій освіти. І дійшли висновку, що кінні карети на вулицях Львова нікому не загрожують.

Як вже повідомляло ІА Syla.news, 2 листопада, ввечері,  у центрі Львова сталася надзвичайна подія. Невідомі особи запустили салют, який налякав коней. Сполохані коні побігли просто у відпочинкову зону. Карета врізалася у лавочку, на якій сиділа дівчина. Підліток зазнала важких травм, її відразу шпиталізували до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ.

Після цієї події комісія з контролю туристичного навантаження на громадський простір прийняла рішення призупинити роботу кінних карет у Львові.

Проте зараз комісія вважає, що вини коней у інциденті немає. Натомість вона лежить на особах, які запалили феєрверки у невстановленому місці.

Однак трагедія спонукала міськраду розробити додаткові вимоги щодо безпеки.  

– Будуть встановлені додаткові камери спостереження на маршруті кінних екіпажів. Також пропрацюємо можливості та доцільності облаштування кишень в місцях посадки-висадки. Крім того, якщо раптом станеться щось за участю коня, то аби ветеринарна служба, швидка допомога та підрозділи МНС дізнавалась про це миттєво, – каже Андрій Москаленко.

Через три місяці комісія знову повернеться до цього питання та перевірить діяльність кінних карет у Львові.

335 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up