Кільцеві розв’язки розкоркують автомобільні дороги, – посадовець

Затори на дорогах створюються через велику кількість світлофорів.

Про це сьогодні під час апаратної наради у Львівській обласній державній адміністрації заявив начальник служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

На його думку, світлофори на деяких дорогах треба ліквідувати. А натомість побудувати кільцеві розв’язки.

– Я вважаю, що світлофори треба забирати, забирати ліві повороти. І створювати кільцеві розв’язки. Хай вони будуть з розривом у п’ять кілометрів. Але це є запорукою безпеки руху, – каже він.

До такого висновку його спонукали цьогорічні ремонти доріг в області. Так, цього року в області було зроблено розв’язку біля села Давидів, на перетині доріг Київ-Чоп та Мукачево-Івано-Франківськ, на заїзді до міста Жовква та на виїзді зі Львова з кільцевої дороги  в бік Сокільників.  

Читати також:  Львівщина витратила на автодороги понад 2 мільярди гривень

– Хто заїжджав до Жовкви, той знає, що на цій дорозі не потрапити у ДТП було неможливо. А тепер там є розв’язка і жодних аварій. Те саме стосується і інших кільцевих розв’язок, – стверджує Руслан Кандибор. При цьому зазначає, що кільцевих розв’язок в області не робилося з кінця 60-70 років минулого століття.

На наступний рік, за його словами, заплановано збудувати кільцеву розв’язку на дорозі Миколаїв – Жовква – Камянка-Бузька- Бібрка. Це дасть змогу розвантажити інші дороги.

– Сьогодні на кільцевій дорозі біля Львова, на ділянці Зубра, Стрийська розвязка і до Миколаєва налічується 27 тисяч автомобілів за добу, – навів він дані.

Читати також:  На поганий стан доріг в Україні можна поскаржитися онлайн

Також цього року почали розширювати об’їзну дорогу

– Зробили два кілометри додаткової смуги на проблемній ділянці між Зуброю та вулицею Стрийською на підйомі. На наступний рік пропонується збудувати додаткову смугу від Зубри до розв’язки в Пасіках-Зубрицьких. Всього ж ця дорога простягається на 40 км. Тому, на жаль, одночасно вирішити проблему не вдасться, – каже начальник служби автомобільних доріг у Львівській області.

Загалом у Львівській області є 1867 км доріг міжнародного, національного, регіонального та територіального значення. У 2019 році на їхній ремонт було виділено один млрд 414 млн гривень.

570 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up