Давид Арахамія

Давид Арахамія: Краще всередині тра**атись

Конфлікти всередині фракції “Слуга народу” вирішуються жорстко, щоб не вдаватися до допомоги сторонніх політсил при голосуванні.

Про це в інтерв’ю LIGA.net повідомив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, розповівши, як ведеться робота з нардепами всередині партії.

“Президент (Володимир Зеленський – Ред.) все розуміє і питає мене постійно, які можуть бути варіанти вирішення. Я кажу, що, якщо ставити на карту розмову з п’ятьма депутатами зовні або з п’ятьма нашими – я завжди вибираю шлях розмовляти всередині”, – розповів він.

Читати також:  Недоторканність зняли. Тепер хочу кохатися з тобою день і ніч - депутатка Криворучкіна

“Краще всередині тра**атись по всіх можливих питаннях, але в кінці виходити в зал і голосувати, ніж зараз відрізати всіх, хто проти, і залишити бутиковую фракцію в 180 чоловік, а потім бігати і думати, де взяти ще 46 голосів”, – пояснив він .

Також депутат додав, що такі способи можуть вдарити по рейтингу “СН”, але вони неминучі.

Читати також:  Сергій Сивохо йде в депутати від партії "Слуга народу"

“Так, можливо, це десь знижує рейтинг нашої партії, тому що люди хочуть сильну руку. Але люди не настільки глибоко залучені у внутрішні процеси. Сьогодні їм подобається сильна рука, а завтра вони будуть говорити, що ми імпотенти і не можемо прийняти звичайний закон”, – підсумував Арахамія.

340 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up