Ігор Мазур

Звільнення Мазура – невеличка, проміжна перемога – посол України в Польщі

Посол України в Польщі Андрій Дещиця заявив, що звільнення ветерана АТО Ігоря Мазура з-під арешту – це тільки половина шляху.

У коментарі Радіо Свобода посол Дещиця казав, що далі українські дипломати будуть боротися за повернення Мазура в Україну. 

“Далі за нами клопітка робота і боротьба за те, щоб Ігор повернувся в Україну, і щоб Росія перестала використовувати інструмент Інтерполу для пошуку тих людей, які їй невигідні або які є її ворогами. Це невеличка, проміжна перемога. Це, власне, спільними зусиллями нам вдалося отримати таку невеличку перемогу”, – каже посол.

Читати також:  Мазура у Польщі затримали через фейк із Москви - Аваков

На сьогодні невідома дата проведення першого судового засідання у справі по суті.

“Це залежатиме від знайомства зі справою польських правоохоронних органів. Ми будемо робити все можливе, щоб воно відбулося якнайшвидше і цю справу закрити якнайшвидше. Я радий, що Ігор є на волі, що він у безпеці в генеральному консульстві у Любліні і наші консули ним опікуватимуться і надаватимуть всіляку допомогу”, – зазначив Дещиця.

Читати також:  Ігоря Мазура відпустили на поруки українського дипломата

До завершення судового процесу про екстрадицію українця в Росію або відмову в ній Ігор Мазур буде перебувати в Польщі на поруках генконсула України в Любліні Василя Павлюка.

Нагадаємо, 9 листопада у Польщі за запитом Росії затримано заступника голови УНА-УНСО, співробітника секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ігоря Мазура.

Суд у Польщі у неділю, 10 листопада, мав обрати запобіжний захід Мазуру. Однак у підсумку його передали на поруки генерального консула Україні в Любліні.

307 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up