В Офісі Зеленського працює агент Кремля – журналіст

В Офісі президента працює «троянський кінь», що діє в інтересах Росії і надає главі держави дезінформацію.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомила журналіст Соня Кошкіна, яку цитує сайт “Інфорезіст”.

Вона цитує статтю «Дзеркала тижня», в якій були наведені скандальні дані соцдослідження про переважно негативне ставлення жителів ОРДЛО до України взагалі і Володимира Зеленського зокрема. В матеріалі стверджується, що при здійсненні своїх мирних ініціатив “слуги” керуються уявленням про те, що вони користуються великою популярністю у мешканців тимчасово окупованих територій.

«Дійсно, місяців півтора тому з’явилася інформація: в ОП мають якусь соціологією з ОРДЛО, що відкриває перед Зе просто феєричні електоральні перспективи», – написала Кошкіна, зазначивши, що в цій таємничій соціології є і «тріумфальні цифри» «Слуги народу».

Читати також:  Комунікація по-новому або Чому росте рейтинг у Зеленського?

Проте журналісти «Дзеркала тижня» оприлюднили «абсолютно іншу математику».

Таким чином, робить висновок журналіст, зміст «переможної соціології» від ОП – фейк. Дані, які подавали президенту – фейк.

«Той, хто це робив – ворог суверенітету України. Оскільки своїми діями, вільно чи мимоволі, лив воду на млин Москви. Якій теж потрібно «швидко-швидко». Подвійних трактувань тут бути не може», – додала вона.

Кошкіна резюмувала, що тепер необхідно цього «троянського коня» знайти і розібратися з істинними мотивами його дій.

Читати також:  Рейтинг Зеленського стрімко зріс

Нагадаємо, днями були опубліковані результати опитування, згідно з яким жителі окупованих Донецької і Луганської областей, негативно ставляться до Зеленського, звинувачуючи у війні Україну, і вважають, що Донбас має відновлюватися за її рахунок під контролем Росії. Сама ж РФ ні в чому не винна.

У відповідь радник РНБО з питань Донбасу Сергій Сивохо заявив, що довіряти опублікованим результатам опитування жителів окупованих територій, проведеного Українським інститутом майбутнього і «Дзеркалом тижня. Україна» за допомогою компанії «Нью Імідж Маркетинг Груп», неможливо.

1423 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up