Частина кисневих масок в літаках Boeing 787 не працює - інженер

Частина кисневих масок в літаках Boeing 787 не працює – інженер

Колишній інженер з контролю якості Boeing Джон Барнетт  розповів BBC, що частина кисневих систем на літаках Boeing 787 працює некоректно. За його словами, 25% протестованих ним в 2016 році систем не працювали, але компанія все одно їх встановила.

Барнетт розповів, що списував кисневі системи з косметичними ушкодженнями, коли помітив некоректну роботу частини з них. За його словами, деякі балони не випускали кисень.

Тоді інженер звернувся до відділу досліджень і розробок Boeing з проханням протестувати 300 нових кисневих систем, взятих безпоередньо із складу. Після випробувань виявилося, що 75 з них не працювали належним чином.

Читати також:  В Україні офіційно оголошено про прихід Ryanair

За словами Барнетта, менеджери Boeing завадили його спробам запустити масштабне розслідування проблеми. Коли він спробував звернутися до керівництва компанії і повідомити про неполадки в Федеральну авіаційну адміністрацію США, то отримав відповідь, що «Boeing вже працює над вирішенням проблеми».

У Boeing розповіли BBC іншу версію: за словами представників компанії, проблему з балонами виявлено не в 2016, а в 2017 році. Кисневі балони нібито відразу ж прибрали з виробництва, тому на літаках немає дефектних масок.

Барнетт працював на Boeing протягом 32 років, сім з яких він провів у якості менеджера з контролю якості на фабриці компанії в Чарльстоні. Інженер пояснив, що пішов з компанії в 2017 році, тому що спроби Boeing «очорнити репутацію і перешкодити кар’єрі не залишили йому вибору».

Читати також:  Львів - Батумі: Yanair відкрив нові рейси

У компанії відповіли, що це було заплановано і сталося за власним бажанням співробітника. Барнетт вирішив подати на компанію до суду.

Кисневі маски в літаках встановлюють на випадок розгерметизації судна в повітрі. Наприклад, якщо з розбитого ілюмінатора почне виходити повітря, маски можуть врятувати пасажирів від ушкодження роботи мозку або смерті.

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up