влакати українських партій

Жителі ОРДЛО проти участі українських партій у місцевих виборах

Жителі окупованих територій Донецької та Луганської областей проти участі українських політичний партій у місцевих виборах.

Такі дані наводяться в спільному дослідженні Українського інституту майбутнього та “Дзеркала тижня. Україна”, проведеному за допомогою компанії “Нью Імідж Маркетинг Груп”.

Так, не бажають допускати до участі в місцевих виборах українські політичні партії 73,4% жителів: 33,6% відповіли на запитання “скоріше ні”, а 39,8% — “однозначно, ні”, повідомляє “Дзеркало тижня2.

Більш демократично налаштовані лише 22,7% респондентів: однозначно хочуть бачити у виборчих бюлетенях назви українських політсил всього 8,5% опитаних; “скоріше так” відповіли ще 14,2%.

Читати також:  На парламентських виборах у Польщі перемагає PiS

Також половина жителів окупованих територій Донецької та Луганської областей виступають за обмеження права голосу тих, хто виїхав з регіону після початку бойових дій.

На питання, чи повинні мати право голосу на місцевих виборах ті, хто виїхав із Донбасу в 2014 році і пізніше погоджуються і готові погодитися з таким правом своїх земляків 49,6% опитаних. Зокрема “однозначно так” відповіли 15,9% і “скоріше так” — 33,7%.

Відмовляють у праві обирати місцеву владу вимушеним переселенцям 46,2% мешканців так званих “ДНР/ЛНР”: “однозначно ні” заявили 17,9% респондентів, “скоріше ні” — 28,3%.

Читати також:  Уряд має нарешті запрацювати і оживити економіку, а не займатися фейковими реформами, - Рибчинський

Дослідження проводилося Українським інститутом майбутнього і “Дзеркалом тижня. Україна” за допомогою компанії “Нью Імідж Маркетинг Груп” з 7 по 31 жовтня 2019 р. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольної частині Луганської і 806 — в непідконтрольної частини Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 р., які були скориговані з урахуванням існуючих демографічних даних ВПЛ, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

362 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up