Авалон, Козловський

Суд арештував земельну ділянку, на якій депутат Козловський будує багатоповерхівки

Суд арештував земельну ділянку по вулиці Липинського, 27 у Львові, на якій компанія AVALON будує багатоповерховий будинок.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила прокурор Львівської області Ірина Діденко.

За її словами, прокуратура підозрює, що вищезгадана будівельна компанія зводить житло без законно оформлення належних документів, тобто – це самобуд. Через що у мешканців, які придбають тут житло, можуть виникнути проблеми.

«Прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови на вул. Липинського у м. Львові. Попередньо з’ясували, що земельна ділянка, яка забудовується, в жовтні 2014 року, без достатніх підстав, перейшла з власності львів’ян у приватну.

Читати також:  Шахтарі в робочий час будували житло своєму керівнику

Як наслідок, люди, які інвестують у будівництво квартир, можуть залишитись ошуканими, а міський бюджет вже 5 років недоотримує кошти.

Щоб запобігти незаконному відчуженню землі міста в інтересах міськради прокуратурою скеровано до суду позов щодо витребування з незаконного володіння вказаної земельної ділянки.

Учора, за клопотанням прокуратури, суд наклав арешт та заборонив відчуження та розпорядження цією землею», – написала Ірина Діденко.

прокуратура, Козловський
Прокуратура проілюструвала, як забудовник привласнив собі ділянку

Так, прокуратура з’ясувала, що у 2014 році Фонд держмайна продав з аукціону майно збанкрутілого «Львівського дослідного нафтомаслозаводу». Покупець, який тоді придбав одне з приміщень, через деякий час оголосив себе банкрутом. І як борг віддав приміщення та, чомусь, земельну ділянку під ним, яка йому не належала. І надалі, внаслідок певних маніпуляцій, майно та земля перейшли у власність депутата Львівської міськради Григорія Козловського, який передав їх своїй племінниці Віталії Дяченко.

Читати також:  За 400 євро полісмен дозволив п’яному покермувати, - прокуратура

Нагадаємо, нещодавно міськвиконком Львова дозволив доньці Григорія Козловського Софії Максимець збудувати торговий центр з готельними номерами у центрі міста, на вулиці Дорошенка.

На фото: проект майбутнього будинку на Липинського, 27.

729 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up