Медіагрупа Ахметова запускає новинний телеканал «Україна 24»

Компанія “Медіа Група Україна”, що належить бізнесменові Рінату Ахметову, запускає канал “Україна 24”.

Так, телеканал “Ескулап TV”, який входить до складу “Медіа Група Україна”, переоформив ліцензію через зміну логотипу та концепції мовлення, повідомляє “Детектор Медіа”.

Член Національної рада з питань телебачення і радіомовлення, Олександр Ільяшенко, зазначив, що тепер канал буде називатися “Україна 24”. За концепцією – це інформаційний канал. Близько 15 годин його мовлення на добу будуть складати інформаційні програми.

Читати також:  Восьма гра сезону "ГлуздоГерць" стартує 15 березня 2018 року

У прес-службі “Медіа Групи Україна” відзначили, що концепт оновленого каналу і його програмна політика ще розробляються.

Раніше про наміри перезапустити канал ще в 2018 році розповідав керівник нішевих каналів групи Іван Букреєв.

“Медіа Група Україна” Ріната Ахметова купила цифровий телеканал “Ескулап TV” на початку 2015 року. У минулому телеканал був зареєстрований за однією адресою з іншими каналами, створеними під конкурс 2011 року: ТОВ “Корона Санрайс” і ТОВ “Голдберрі”. Всі їх пов’язували з оточенням Олександра Януковича.

Читати також:  Про наступ Росії знали ще в березні 2014 року, - Турчинов

“Ескулап TV” отримав три попередження Нацради за недотримання програмної концепції (перше – у вересні 2014 року, друге – в лютому 2015 року, третє – в серпні 2015 року). Зокрема, в ефірі каналу виявили тільки шість хвилин власного виробництва. Представники каналу також вели дискусію з Нацрадою щодо визначення жанрового наповнення.

372 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up