Китай заявив про початок розробки мережі 6G

Міністерство науки і технологій Китаю оголосило про початок розробки в країні шостого покоління мобільного зв’язку – 6G, повідомляє CNBC.

Для роботи над 6G при міністерстві буде створено дві робочі групи. В одну з них увійдуть представники профільних міністерств і відомств, у другу – фахівці з 37 університетів, наукових інститутів і технологічних компаній.

У Міністерстві науки і технологій Китаю наголосили, що робота над 6G перебуває на початковій стадії, але держава повинна приділити особливу увагу розвитку цієї технології.

Читати також:  Засновник мережі Facebook анонсував зміни у стрічці новин

Про початок роботи над 6G в Китаї заявили через місяць після того, як в країні була розгорнута мережа 5G, найшвидша і найсучасніша на даний момент.

Мережа 5G забезпечує швидкість передачі даних до 10 ГБ за секунду.

5G у світі

У Південній Кореї планують розгорнути нові технології до Олімпійських ігор 2020. А от у Німеччині в кількох районах Гамбурга вже встановили перші станції, які стануть ядром нової мережі. До слова тестування 5G там успішно завершили ще в 2018 році.

Читати також:  В Україні з'явиться 4G-зв'язок - Порошенко анонсував тендер

У США перевагами 5G-покриття зможуть скористатися жителі окремих районів Міннеаполіса і Чикаго. А найближчим часом планують покрити мережею всю територію.

Коли 5G з’явиться в Україні?

Як зазначалося раніше, експерти прогнозують повноцінне розгортання перших 5G-мереж в Україні лише в 2020 році, а от масштабне впровадження новітніх мереж відбудеться не раніше 2025 року.


3505 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up