Ілон Маск: Для створення колонії на Марсі потрібно 20 років і тисячі кораблів Starship

Ілон Маск заявив, що для створення постійного поселення на Марсі потрібно буде побудувати і запустити близько тисячі кораблів Starship. За його оцінками, на розвиток інфраструктури піде 20 років.

Як пояснив Маск, для створення постійної колонії-поселення на Марс потрібно буде відправити мільйони тонн обладнання та ресурсів. Однак Земля і Марс зближуються один до одного лише раз в 2 роки, тому проводити запуски постійно не вдастся. Для цього доведеться витратити близько 20 років, щоб все підготувати.

За його оцінками, для транспортування  потрібного вантажу знадобиться тисяча кораблів Starship, будівництво якого ще не завершено. Підприємець вважає, що до моменту розгортання бази на Марсі політ одного корабля буде коштувати не дорожче, ніж в 2 мільйони доларів – інакше це буде невигідно.

Читати також:  NASA запустить місію на Марс, що вивчить планету зсередини. Її відкладали два роки

Маск також розповів про більш короткострокові плани на Starship. За його словами, корабель сконструйований для максимального повторного використання і в ідеалі зможе літати до трьох разів на день. Таким чином один корабель може здійснювати більше тисячі польотів за рік: якщо SpaceX побудує хоча б 100 апаратів, як ракет Falcon, то зможе запускати до 10 мільйонів тонн вантажів на орбіту щорічно.

Космічний корабель – Starship

Як зазначили на TechCrunch, до створення постійного поселення на Марсі людству потрібно буде зробити як мінімум один пілотований політ на Червону планету. Однак в найближчі плани NASA поки входить тільки висадка людини на Місяць в 2024 році.

Читати також:  КНДР завершила фомування ядерних сил

2017 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up