У Китаї підліткам обмежили час, який можна проводити онлайн в іграх, і заборонили грати вночі

Так влада бореться з ігровою залежністю, яка, на їхню думку, спричиняє погіршення зору і успішності дітей.

Влада Китаю заборонила неповнолітнім грати в онлайн ігри з десятої вечора до восьмої ранку. По будням їм дозволено грати півтори години в день, а у вихідні – по три години в день. Про це повідомив The New York Times з посиланням на головне державне управління у справах преси та видавництва КНР.

Читати також:  Підкошені вірусом. У Китаї люди вже падають просто на вулицях - відео

Китайська влада зобов’яже видавців онлайн ігор вимагати при реєстрації облікових записів реальні імена користувачів і номер мобільного телефону. Активність підлітків відстежуватимуть через спеціальні ідентифікатори.

Крім того, користувачам від восьми до 16 років дозволять поповнювати рахунки в онлайн іграх не більше ніж на 200 юанів на місяць (близько 700 грн). Гравці від 16 до 18 років зможуть купити внутрішньої валюти на 400 юанів (близько 1400грн), але не більше, ніж 100 юанів (близько 350грн) за раз.

Читати також:  Замовне вбивство по-китайськи: 5 кілерів і вціліла жертва

Влада Китаю звинувачує «залежність від відеоігор» в короткозорості і низькій успішності підлітків. Передбачається, що нові правила допоможуть захистити психічне і фізичне здоров’я неповнолітніх. Втім відстеження активності дітей в онлайн іграх може ускладнитися через те, що при реєстрації гравці часто використовують номери телефонів батьків.

198 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up