паркування

Штрафи за порушення при паркуванні поповнили бюджет Львова на 10 млн гривень

За рік інспектори з паркування виписали понад 33 тисячі постанов щодо порушень правил паркування у Львові. Всього ж до бюджету міста завдяки штрафам надійшло майже 10 млн гривень.

Про це повідомив сьогодні начальник управління безпеки міста Львівської міської ради Юрій Діль.

– Штрафи стосуються порушень правил дорожнього руху, паркування під знаками «Зупинка заборонено»  та неоплати за послуги паркування, – пояснює він.

Юрій Діль нагадав, що 27 вересня минулого року набув чинності закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Документ надав право органам місцевого самоврядування приймати рішення щодо штрафів за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

– До прикладу, патрульні поліцейські не мають права штрафувати авто, якщо там немає водія. Наші інспектори можуть залишити квитанцію про штраф без власника. Таке право їм надав саме новий закон. Отож, восени минулого року у Львові почав працювати перший в Україні відділ інспекторів з паркування при управлінні безпеки міста, – пояснює Юрій Діль.

Читати також:  Активісти принесли депутатам Львова жіночу білизну

Розмір штрафу у Львові за порушення правил дорожнього руху складає від 255 гривень до 510, тобто в десятикратному розмірі від плати за годину паркування. Якщо інспектори викликають евакуатор, то за його послуги теж сплачує порушник.

Найбільше порушників у робочі дні у ранкові та вечірні години.

Всього у Львові працюють 14 інспекторів. Заступник начальника відділу інспекторів з паркування Юрій Дякович стежить за дотриманням правил паркування на вулицях Львова вже рік.  

Читати також:  Як львів'яни ставляться до запровадження плати за паркування автомобілів біля своїх помешкань - опитування

– В день доводиться виписувати від 20 до 30 штрафів. Це залежить від погоди чи дня, – каже він.

За його словами, порушники, які залишають свої авто поза парковками, стверджують, що у Львові мало паркомість. А також вважають, що парковки знаходяться задалеко від магазину чи кафе, куди вони забіжать «на хвилиночку». Або ж чемно ставлять авто на парковку, але – не оплачують. Саме ці порушники і поповнили казну міста на вже згадані 10 млн гривень.

312 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up