Південна Корея повернула КНДР двох рибалок: вони зізналися у вбивстві 16 колег

Південна Корея повернула КНДР двох рибалок: вони зізналися у вбивстві 16 колег

У КНДР повернули двох рибалок, які зізналися у вбивстві 16 своїх колег на борту рибальського судна і намагалися втекти до Південної Кореї. Вони перетнули морський кордон між державами в суботу і були затримані через два дні в Японському морі владою Південної Кореї.

Зазвичай Південна Корея надає притулок перебіжчикам, але в даному випадку влада країни заявила, що втікачі становлять загрозу для безпеки і є злочинцями. Про це повідомляє ВВС.

За даними агентства “Йонхап”, моряки зізналися, що вони спільно ще з одним колегою вбили капітана судна за те, що він, нібито, жорстоко поводився з ними.

Читати також:  Попри санкції ООН, КНДР продає вугілля через Росію

Потім вони вбили інших членів екіпажу, які почали протестувати, і скинули їх тіла за борт. Моряки спробували повернутися в КНДР, однак одного з них затримали в порту, а двоє інших змогли втекти і знову потрапили на територію Південної Кореї, де і були затримані.

Громадяни КНДР постійно намагаються покинути країну, перш за все, через Китай, який має протяжний сухопутний кордон з КНДР. З Китаю вони часто намагаються відразу виїхати в третю країну, щоб уникнути видачі назад.

Читати також:  Трамп про ситуацію з КНДР: ми готові до всього
289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up