мораторій на продаж землі

Львівські аграрії протестують проти продажу української землі

Сьогодні львівські аграрії, фермери, представники різних агроспілок вчергове висловили свій протест проти зняття мораторію на продаж українських земель.

Для того, аби влада зрозуміла серйозність їхніх намірів, селяни приїхали на віче до Львівської обласної державної адміністрації на своїх тракторах.

Як повідомив ІА Syla.news один з організаторів Остап Стахів, мета віче – донести до влади позицію селян.

– Ми – проти продажу української землі. Ми не можемо говорити про продаж землі поки в країні йде війна і не повернутий Крим. Також потрібно встановити закони оббігу землі такі як є в Канаді, Ізраїлі або у Великобританії. Та дати можливість розвиватися дрібному та середньому фермерству в Україні, – наголосив він.

протест аграріїв

Нагадаємо, комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики підтримав проект закону авторства Миколи Сольського, яким дозволяється продавати в одні руки юридичним, фізичним особам та іноземцям 210 тисяч гектарів. На засідання комітету запросили тільки депутатів від фракції  «Слуга народу».

Читати також:  Червоноградські гірники вимагають виплатити зарплату

Наступного ж тижня у Верховній Раді розпочнеться сесійний тиждень. Під час якого депутати від «Слуги народу» мають намір прийняти цей законопроект за основу. Саме тому українські аграрії висловлюють свою позицію ще до того, як депутати почнуть тиснути на кнопки голосування.

489 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up