Курди закидали камінням російсько-турецький патруль в Сирії – відео

Спільний російсько-турецький патруль в Сирії закидали камінням. Інцидент стався в районі сіл місцевості Кобань (Айн-ель-Араб). Про це повідомляє Voice of America.

При цьому місцеві жителі цілеспрямовано шикувалися уздовж маршруту проходження машин, які здійснюють патруль. Мета подібних дій – продемонструвати невдоволення проходженням військових по селах.

В одному з сіл місцевим жителям вдалося навіть зупинити бронемашину російської військової поліції і забратися на одну з них.

Відео VOA news: Російсько-турецький спільний військовий патруль закиданий камінням у Сирії

Росія і Туреччина приступили до патрулювання в Сирії 1 листопада. Тоді військові сили пройшли в західному напрямку вздовж турецько-сирійського кордону. Протяжність маршруту першого патрулювання склала 110 км.

Читати також:  Діалектика повернення

5 листопада Росія і Туреччина здійснили друге спільне патрулювання. Цього разу маршрут пролягав по північному сході Сирії, а його довжина склала 160 км на північ від населеного пункту Кобань (Айн-ель-Араб). У патрулюванні беруть участь 50 одиниць техніки, у тому числі російські броньовані автомобілі «Тигр» і турецькі “Kipri”.

Спільні дії Росії і Туреччини в Сирії проходять на основі угод, підписаних президентами двох країн Володимиром Путіним і Реджепом Тайіпом Ердоганом.

Читати також:  Ердоган: "Туреччина не потребує ЄС..."

Дії жителів на півночі Сирії якраз можна пояснити тим, що Туреччина 9 жовтня почала військову операцію «Джерело миру», спрямовану проти курдів – Анкара вважає, що на території, прилеглій до південного кордону Туреччини, знаходяться терористи (власне Робоча партія Курдистану в Анкарі також вважається терористичною організацією).

Метою операції «Джерело миру» була зачистка території від курдських збройних формувань, для чого Анкара планувала створити зону безпеки, яка, за планами Ердогана, повинна була складати 32 км вглиб від турецького кордону.

Дії Туреччини викликали осуд в США, однак до прямого конфлікту між двома країнами справа не дійшла.

268 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up