Дмитро Дубілет

У Державній службі статистики – тотальні скорочення

Уряд ухвалив рішення скоротити 1770 робочих місць у Державній службі статистики.

Про це у своєму Telegram-каналі написав міністр Кабміну Дмитро Дубілет.

За його словами, разом зі скороченням робочих місць буде передано в оренду чи на приватизацію 281 об’єкт нерухомості. Дубілет зазначив, що ця оптимізація стала можливою завдяки скороченню підрозділів районного рівня. Подальша підтримка цих підрозділів не має сенсу, бо на сьогоднішній день більшість звітів компанії подають в Держстат в електронному вигляді.

Читати також:  Завтра сотням чиновників із РДА повідомлять про їх звільнення

Влдночас Дубілет додав, що Держстат має намір спростити звіти, а також зменшити їх кількість. Міністр підкреслив, що скорочення робочих місць є вимушеною мірою для перезапуску української економіки.

“Хотів би звернутися окремо до співробітників, які потрапили під це скорочення. Нам дуже шкода, що нам довелося йти на ці заходи, але ми змушені це робити, щоб перезапустити економіку України. Я дуже сподіваюся, що ви зможете знайти в цій новій економіці своє місце. Ми будемо над цим працювати разом із оновленою службою зайнятості та багатьма іншими сторонами”, – написав Дубілет.

Читати також:  В Україні поменшало безробітних - Держстат

Слід зазначити, що напередодні уряд ухвалив рішення, згідно з яким керувати Державною службою статистики буде міністр Дмитро Дубілет.

422 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up