Російський шантаж: “Газпром” вимагає обнулити рішення міжнародних арбітражів

Російський “Газпром” надіслав “Нафтогазу України” офіційну відповідь, у якій відмовився постачати газ безпосередньо до України доти, доки Україна не відмовиться від своїх перемог у міжнародних арбітражах.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко.

“У нас є офіційна відповідь “Газпрому”, що вони не будуть постачати (газ), поки не “відновиться баланс”. Ми вже через арбітраж вимагаємо компенсацію. “Газпром” так і відмовляється продавати за ціною, встановленою арбітражем”, – зазначив Вітренко.

Згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, “Газпром” винен “Нафтогазу” вже 3 млрд доларів. Тепер Москва хоче обнулити всі рішення судів – мовляв, ніхто нікому нічого не винен.

Читати також:  Путін щось придумає: термін контракту про транзит газу Росії через Україну завершується

“Зараз, за рішенням Стокгольмського арбітражу, “Газпром” нам винен 3 млрд доларів. До речі, через те, що “Газпром” не виконував свої контрактні зобов’язання за транзитним контрактом. І ми спокійно, конструктивно і виважено нагадуємо нашим контрагентам, що Стокгольмський арбітраж у нашому контракті з “Газпромом” визначено як єдиний механізм вирішення суперечок. У контракті також зазначено, що його рішення є остаточними та обов’язковими для виконнання. Давайте вирішувати суперечливі питання у цивілізований спосіб. Немає нічого абсурдного в тому, що одна сторона контракту хоче, щоб інша сторона виконувала свої контрактні зобов’язання, підтверджені міжнародним арбітражем, який було обраний сторонами спеціально з цією метою”, – зазначив Вітренко.

Читати також:  Європейський ринок газу ігноруватиме російський Газпром

Хтось вам каже, що непотрібно судитися з Газпромом?А що тоді потрібно було робити у 2014 році, коли почалися…

Опубліковано Yuriy Vitrenko Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Більш детально про Заяву про захист та зустрічні позовні вимоги, яку Нафтогаз направив в Стокгольмський арбітраж.Це…

Опубліковано Yuriy Vitrenko Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Раніше в “Нафтогазі” заявили, що мають претензії до РФ на загальну суму в $ 22 млрд доларів.

Також, НАК «Нафтогаз України» та підприємства, які входять в групу Нафтогаз,

НАК «Нафтогаз України» та підприємства, які входять в групу Нафтогаз, наприкінці червня подали до Трибуналу в Гаазі позовну заяву щодо розміру компенсації збитків, завданих експропріацією Криму, у 5,2 мільярда доларів. Вирок трибуналу у справі Нафтогазу проти РФ очікується наприкінці 2020 року.

217 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up