Влада хоче скасувати допомогу при народженні дитини

У Мінсоцполітики вирішили не виплачувати допомогу при народженні дитини всім сім’ям. Про це йдеться у новому законі Про державну допомогу сім’ям з дітьми.

Документ опублікований на сайті міністерства.

Тепер пропонується надавати допомогу при народженні – тільки якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї на одну особу не перевищує 15% від загального розміру допомоги. Однак це не стосується дітей, які живуть в дитячих будинках і повністю забезпечуються державою.

Читати також:  Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини

Згідно з пояснювальною запискою, в цілому законопроект покликаний змінити порядок визначення розміру соціальної допомоги – не прирівнювати її у відсотковому або кратному співвідношенні до прожиткового мінімуму, а кожен рік встановлювати суми в законі про державний бюджет України.

Міністерство соціальної політики опублікувало документ для обговорення 28 жовтня, пропозиції можна надсилати до 28 листопада.

Читати також:  Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини
425 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up