Гончарук

Уряд допоможе тільки тим, кому за 80 років – Гончарук

У проєкті Державного бюджету на 2020 рік пенсії індексовані. Вони зростуть, але “не дуже”.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час презентації журналістам підготовленого до другого читання проєкту бюджету-2020, який поданий на розгляд Верховної Ради.

Про це повідомляє Укрінформ.

Презентація триває у Будинку уряду.

“Звичайно, пенсії індексовані. Вони зростуть. Зростуть не сильно. На жаль. Ми хотіли б, щоб у нас була можливість їх збільшити у два-три рази, але для цього потрібен дуже серйозний ресурс. Ще раз повторюся, для цього потрібно, щоб економіка зростала значно швидше”, – зазначив Гончарук.

Читати також:  Кому перерахують пенсії з 1 березня 2020 року

Він також розповів, що Кабінет міністрів ухвалив рішення в першу чергу надати допомогу людям, старшим 80 років.

“Тобто це люди, які, як правило, самі взагалі не можуть впоратися зі своїми життєвими обставинами, за ким нема кому доглянути… Ми їм вирішили надати допомогу в першу чергу. Звичайно, ми будемо намагатися це робити і для інших категорій, як тільки в нас буде для цього достатній ресурс”, – сказав прем’єр.

Читати також:  Горе-реформатори. Уряд провалює виконання держбюджету

Нагадаємо, що 5 листопада Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук і члени уряду презентують журналістам підготовлений до другого читання проєкт бюджету-2020, який поданий на розгляд Верховної Ради.

Раніше ми повідомляли про те, що уряд хоче позбавити сім’ї допомоги при народженні дитини.

864 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up