контрабанда

Митники вилучили на кордоні 13 пітонів

13 пітонів через смугу «зеленого коридору» у пункті пропуску «Краковець-Корчова» спробував перевезти мешканець Чернівецької області.

Як повідомляє Львівська митниця ДФС, живі пітони знаходилися у коробках в холодильнику.

Порушник заявив, що його попросили перевезти холодильник. А про його вміст він нічого не знав і про плазунів не здогадувався.

Через такий спосіб транспортування, деякі плазуни перебували у критичному стані. Наразі їх вилучили і передали на зберігання у зоопарк.

Читати також:  Почесний консул Латвії в Ужгороді займався контрабандою
Працівники Львівської митниці вберегли 13 пітонів від загибелі

Працівники Львівської митниці вберегли 13 пітонів від загибеліПлазунів намагались перевезти через кордон у холодильнику. Cьогодні у пункт пропуску «Краковець – Корчова» із Польщі автомобілем «Mercedes-Sprinter» прибув 27- річний мешканець Чернівецької області. Формою проходження митного контролю він обрав смугу «зелений коридор». Однак під час митного контролю мікроавтобуса в багажному відділенні митники побачили холодильник, в якому у коробці в шести мішках були 13 живих змій. Громадянин запевнив, що його попросили перевезти холодильник, а про змій він нічого не знав. Враховуючи небезпечний спосіб перевезення, деякі плазуни перебували у критичному стані. Наразі їх вилучили і передали на зберігання у зоопарк.Стосовно громадянина складено протокол про порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України . Справу скерують до суду.

Опубліковано Львівська митниця ДФС Вівторок, 5 листопада 2019 р.


Щодо громадянина, який перевозив пітонів, складено протокол про порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України .

Читати також:  Автомобільний сканер на митниці знайде контрабанду за 15 хвилин, - Максим Нефьодов

Справу скерують до суду.

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up