Microsoft в Японії перевала працівників на 4-денний робочий тиждень

Microsoft в Японії перевала працівників на 4-денний робочий тиждень

Чотириденний робочий тиждень підвищує продуктивність компанії – до такого висновку дійшли в японській філії корпорації Microsoft, дозволивши співробітникам місяць не працювати по п’ятницях.

Як говориться в заяві компанії, Microsoft Japan щоп’ятниці закривала свої офіси в рамках акції під назвою “Work-Life Choice Challenge Summer 2019”, повідомляє The Gurdian. Постійним співробітникам компанії ці вихідні оплачували.

Заходи торкнулися 90% з 2280 співробітників компанії. Їм заборонили проводити наради довше півгодини і рекомендували вирішувати всі робочі питання в месенджері, а не в ході особистих зустрічей.

В результаті продуктивність, тобто кількість продажів на одного співробітника, зросла майже на 40%.

Читати також:  Львівська міська рада шукає нових працівників (Коментарі)

“Працюйте недовго, добре відпочивайте і багато вчіться. Людині необхідне середовище, яке дозволяє відчути призначення в житті і домагатися кращих результатів на роботі. Я хочу, щоб співробітники прагнули до досягнення тих же результатів, коли у них на 20% менше вільного часу”, – сказав президент японського Microsoft Такуйя Хірано.

Це досить незвичайна філософія для японської корпорації. В Японії вже багато років існує проблема перепрацювання і сильнішого, іноді смертельного робочого стресу.

“Розумний відпочинок”

Як випливає з проведеного в 2017 році дослідження, майже чверть японських співробітників перевищують норму в середньому на 80 годин в місяць. Найчастіше цей додатковий час не оплачується.

Читати також:  Гурт "ЛТК" презентував свій перший кліп на сингл "Робота"

В японській мові існує термін “кароса”, що означає смерть від перепрацювання. Середньостатистичний японець проводить на роботі близько 1713 годин на рік.

Тому не дивно, що в ході опитування, проведеного після експерименту Microsoft, 92% співробітників сказали, що акція їм сподобалася.

Крім того за місяць з гаком вихідних в офісі на 23% скоротилося споживання електрики, і на 59% – витрати паперу.

У Microsoft сказали, що планують повторити експеримент взимку.

487 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up