опитування на ФБ

У Facebook невідомі збирають дані про бійців ЗСУ

У соцмережі Facebook ведеться підозріле опитування, в якому захисники України довірливо розкривають інформацію про місце проходження служби, свої сім’ї та позиції, на яких вони перебували на Донбасі.

Про це написав у своєму блозі на Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц).

Його здивувала кількість людей, які взяли участь у цьому опитуванні, та інформація, яку вони, не замислюючись, злили в загальний доступ.

“Цікаво, про що думають воїни, коли в різних опитуваннях у ФБ їх просять вказати бригаду, посаду, звання, рік служби, сектор і напрямок, де вони воювали? Питання про родину. І вони спокійно це вивалюють у відкритий доступ, всі ці дані. Зайшов і просто присів. Звичайно, ми не терористи, щоб ховати обличчя і все інше, але я реально в шоці від інформації, яку вони самі для ворогів дають в ефір”, – забив на сполох український офіцер.

Читати також:  ФСБ у Криму затримала ще одного патріота України

Також Штефана збентежив той факт, що після порушення цієї проблеми в коментарях під опитуванням, його одразу ж заблокували. Захисник України звернув увагу, що спільнота, яка запустила скандальне опитування, модерується із Харкова.

“Ось вам й інфобезпека, а звичайними словами – самі особисто і свідомо надають дані про себе і свої родини. Дно, дно і ще раз дно”, – обурюється воїн.

Читати також:  З'явились нові деталі доставки "кокаїну" з Аргентини до Росії
402 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up