Ірина Луценко складає повноваження нардепа

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Ірина Луценко написала заяву про дострокове припинення повноважень народного депутата.

Про це Ірина Луценко повідомила у Facebook.

“Повідомляю, що подала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Стан здоров‘я не дає мені можливості працювати у повну силу, а відлежуватись за спинами команди не звикла”, – написала Луценко.

Політик додала, що “завжди розглядала депутатський мандат як велику відповідальність і можливість долучитися до розбудови країни” і своєю основною місією бачила захист дітей і українських родин, боротьбу з домашнім насильством, захист прав людини.

Луценко опублікувала таблицю перпеліком своїх досягнень на посаді народного депутата та подякувала своїм колегам і однодумцям за співпрацю.

Читати також:  Дивіться о 16.00: Олег Синютка на Syla.news

Юрій Луценко у соцмережі підтвердив, що його дружина вирішила скласти депутатські повноваження.

“Так, моя дружина Ірина написала заяву про складення депутатських повноважень. Вона перенесла серйозну проблему з серцем. Такий діагноз не дозволяє працювати на виборців з повною віддаччею, як вона це робила і в опозиції і при владі. Ні, це ніяк не пов‘язано з «версіями» переповнених жовчю псевдоекспертів. Хоча би тому, що я вже 10 днів як закінчив курс англійської і повернувся в Київ”, – написав Юрій Луценко.

Читати також:  У ДБР заявили про захоплення приміщення та про "злив" у справі проти Порошенка

“Вся моя сім‘я народилася, працювала, боролася і воювала тут, в Україні. Ми не змінимо ні переконань, ні місця проживання”, – додав він.

Так, моя дружина Ірина написала заяву про складення депутатських повноважень.Вона перенесла серйозну проблему з серцем….

Опубліковано Юрієм Луценком Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Ірина Луценко обрана до Верховної Ради ІХ скликання за списком партії “Європейська солідарність”. Вона була №15 у списку.

Відтак до Ради, згідно із списками “Європейської солідарності”, може потрапити Наталя Бойко, у минулому – заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

Після неї у списку – Володимир В’ятрович, ексдиректор Інституту національної пам’яті.

407 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up