кінь коло Оперного

У Львові через салюти постраждали кінь та дівчина

Сьогодні у Львові на проспекті Свободи, так званій стометрівці, невідомі особи несанкціоновано запускали салюти.

Звуки та полум’я налякали  коня, запряженого в карету, що возить туристів в центрі міста. Кінь зірвався з місця і понісся разом з каретою в бік лавок, де відпочивають люди.  На жаль, карета знесла одну лавку, на якій сиділа дівчина-підліток.

В остаточному рахунку постраждала дівчина, фірман та кінь. У дівчини – перелом ніг. А нога коня застрягла у лавці. То ж, аби визволити його з пастки, довелося викликати надзвичайників.

Читати також:  Міськрада Львова виділить 50 тис. грн травмованій кіньми дитині

Про це повідомив на своїй сторінці львівський активіст Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, що у Львові з 2015 року діє ухвала про  «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів». Згідно з ухвалою, у місті забороняється застосування піротехніки та її реалізація. Запускати салюти й феєрверки не можна ані у загальноприйняті святкові дні, ані під час святкування днів народжень, весіль тощо. Порушника можуть оштрафувати на суму від 595 до 1020 гривень. Проте рішення про покарання приймає суд.

Читати також:  Потерпілу дівчину лікують, а коня умертвили - посадовець міськради575 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up