кінь коло Оперного

У Львові через салюти постраждали кінь та дівчина

Сьогодні у Львові на проспекті Свободи, так званій стометрівці, невідомі особи несанкціоновано запускали салюти.

Звуки та полум’я налякали  коня, запряженого в карету, що возить туристів в центрі міста. Кінь зірвався з місця і понісся разом з каретою в бік лавок, де відпочивають люди.  На жаль, карета знесла одну лавку, на якій сиділа дівчина-підліток.

В остаточному рахунку постраждала дівчина, фірман та кінь. У дівчини – перелом ніг. А нога коня застрягла у лавці. То ж, аби визволити його з пастки, довелося викликати надзвичайників.

Про це повідомив на своїй сторінці львівський активіст Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, що у Львові з 2015 року діє ухвала про  «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів». Згідно з ухвалою, у місті забороняється застосування піротехніки та її реалізація. Запускати салюти й феєрверки не можна ані у загальноприйняті святкові дні, ані під час святкування днів народжень, весіль тощо. Порушника можуть оштрафувати на суму від 595 до 1020 гривень. Проте рішення про покарання приймає суд.794 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up